برگزاری هفتمین کنفرانس خدمات پس از فروش
جمعه 2 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
تاریخ انتشار: جمعه 8 خرداد 1394
  تعداد بازدید: 753

ریال نیوز : هفتمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران خرداد ماه 1394 در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با سخنرانی دبیر همایش سید محمد علی امامی افتتاح شد.


   به گزارش ریال نیوز به نقل از ستاد خبری هفتمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران،این کنفرانس هر ساله به منظور تبیین جایگاه خدمات پس از فروش و بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث مختلف در این حوزه برگزار می گردد.

   در این همایش  محورهایی از جمله نقش پشتیبانی در اجرای پروژه های بزرگ ، جایگاه پشتیبانی در زنجیره های تامین ، جایگاه مشتری مداری در توسعه خدمات پس از فروش، راهکارهای خدمات پس از فروش در ایران،جایگاه قطعه سازان در موفقیت برنامه های خدمات پس از فروش شرکت ها و بررسی موانع حوزه خدمات پس از فروش ایران در بازارهای جهانی  مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در این کنفرانس علاوه بر حضور چهره های فعال عرصه خدمات پس از فروش، محمد علی گودرزی مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت،حمیدرضا خانپور رئیس سازمان فنی و حرفه ای استان تهران،محمد طحان پور رئیس اتحادیه لوازم خانگی،محمدباقرمعتمد رئیس اتحادیه شوفاژ و تهویه مطبوع و نمایندگانی از سازمان تعزیرات حکومتی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا حضور داشتند.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

يادداشت ها
پربازديد ترين ها