«توهین به اهالی رسانه ممنوع» کتاب گران شد ، تیراژش آب رفت فشار نمایندگان مجلس برای لغو سند 2030 تغییرات در رسانه های دانشگاه آزاد آغاز ثبت نام دانشگاه پیام نور واحد بین الملل گرجستان درباره‌ی شخصیت امام خمینی (ره) در عرصه نمایش کاری نکردیم پیوند هنر و فناوری در نمایشگاه عکاسی استاد کلاری با هواوی P10 حوزه فرهنگ از بی ثباتی و بی تدبیری مدیریتی رنج می برد واکنش تند علم‌الهدی به برگزاری کنسرت پوستر جشنواره فیلم کودک و نوجوان رونمایی شد
جمعه 2 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
«توهین به اهالی رسانه ممنوع»
ریال نیوز : کمپین «توهین به اهالی رسانه ممنوع» با هدف تاکید بر لزوم رعایت شأن و احترام اهالی رسانه و رسانه‌ها تشکیل شد تا فرصتی برای پیگیری حقوق همه اهالی رسانه باشد.

کتاب گران شد ، تیراژش آب رفت
ریال نیوز:شمارگان متوسط کتاب در اردیبهشت ۹۶ در مقایسه با بازه زمانی مشابه در سال گذشته با کاهش ۱۶ درصدی رو به رو شده و این در حالی است که قیمت متوسط در همین مدت ۲۳ درصد افزایش داشته است.
فشار نمایندگان مجلس برای لغو سند 2030

ریال نیور: 151نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار اعلام رسمی لغو اجرای سند ۲۰۳۰ از سوی رئیس جمهور شدند.

تغییرات در رسانه های دانشگاه آزاد
ریال نیوز : سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی جداگانه، سرپرست‌های جدید خبرگزاری آنا، روزنامه فرهیختگان و ایسکانیوز را مشخص کرد.

آغاز ثبت نام دانشگاه پیام نور واحد بین الملل گرجستان

ریال نیوز : ثبت نام برای نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 در دانشگاه پیام نور واحد بین الملل گرجستان دانشگاه پیام نور با هدف تحول، ايجاد و توسعه فرصتهاي آموزشي و با توجه به برنامه چشم انداز 20 ساله نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مفاد بند (ب)ماده (50)قانون برنامه چهارم، دانشگاه پیام نور پیشتاز ارائه آموزش های پیشرفته و نوین در مقاطع مختلف تحصیلی در سر تا سر جهان می باشد.

درباره‌ی شخصیت امام خمینی (ره) در عرصه نمایش کاری نکردیم
ریال نیوز : کوروش زارعی با اشاره به همایش تئاتر مردمی خرداد گفت: به دنبال این هستیم که در بلندمدت، این همایش تبدیل به همایش بزرگ تئاتر انقلاب اسلامی شود و تئاتر صحنه‌ای و همچنین موضوعات مرتبط با انقلاب اسلامی نیز به این همایش اضافه شود.

پیوند هنر و فناوری در نمایشگاه عکاسی استاد کلاری با هواوی P10
ریال نیوز : نمایشگاه عکاسی محمود کلاری، عکاس برجسته ایرانی با موضوع پرتره در گالری آس به مدت دو روز از سوم خرداد ماه برگزار شد. عکاسی که تلفن همراه P10 را به عنوان ابزار خود برای خلق پرتره های زیبا انتخاب کرد.

حوزه فرهنگ از بی ثباتی و بی تدبیری مدیریتی رنج می برد
ریال نیوز : جابجایی مدیران حوزه فرهنگی بیشترین آسیب را به فضای فرهنگی کلان شهر تهران وارد کرده است.

واکنش تند علم‌الهدی به برگزاری کنسرت
ریال نیوز : امام جمعه مشهد با انتقاد از اجرای موسیقی در جشن «تَکرار امید»، که روز گذشته در مشهد برگزار شد اجرای نوازندگی‌های عمومی، جمعی و کنسرت‌ها در مشهد را حرمت شکنی امام رضا(ع) دانست و گفت: انکر منکرات در این شهر این است که حرمت امام رضا(ع) شکسته شود.

پوستر جشنواره فیلم کودک و نوجوان رونمایی شد
ریال نیوز : آیین رونمایی از پوستر سی‌اُمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان عصر امروز (دوم خردادماه) با حضور دبیر جشنواره، مسئولان فرهنگی و هنری کشور و استان اصفهان، چهره‌های مطرح سینمای ایران و جمعی از خانواده‌ها و فرزندان مدافعان حرم اصفهان برگزار شد.

يادداشت ها
پربازديد ترين ها