وزارت کشور حواشي غيرقانوني روز قدس را پیگیری می کند بازتاب جهانی راهپیمایی روز قدس پوستر ویژه آزادی قدس رونمایی شد حضور روحانی در راهپیمایی روز قدس برگزاری مراسم روز جهانی قدس در سراسر کشور بیانیه ارتش به مناسبت راهپیمایی روز قدس مســیرهای راهـپیمایی روز جـهانی قـدس اعلام شد رسانه‌های ۲۰ کشور برای روز قدس به تهران می آیند تأکید روحانی بر پیگیری موضوع بیمه والدین شهدا دیدار جمعی از استادان و پژوهشگران دانشگاه‌ها با رهبری
جمعه 2 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
وزارت کشور حواشي غيرقانوني روز قدس را پیگیری می کند
ریال نیوز : در پی حواشي غيرقانوني و دشمن شادكن تظاهرات شكوهمند روز قدس وزیر کشور به معاون امنیتی و انتظامی خود دستور پیگیری داد.

بازتاب جهانی راهپیمایی روز قدس
ریال نیوز : برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پر شور مردم روزه‌دار ایران بازتاب گسترده‌ای داشت.

پوستر ویژه آزادی قدس رونمایی شد
ریال نیوز : همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان و روز جهانی قدس، ظهر امروز پوستر ویژه آزادی قدس رونمایی شد.

حضور روحانی در راهپیمایی روز قدس
ریال نیوز : رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس حضور یافت.

برگزاری مراسم روز جهانی قدس در سراسر کشور
ریال نیوز : برگزاری مراسم روز جهانی قدس امروز، جمعه، 2 تیرماه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در همه استانهای کشور آغاز شد.

بیانیه ارتش به مناسبت راهپیمایی روز قدس
ریال نیوز : در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس، ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ای صادرکرد و در آن ضمن گرامیداشت این روز، تاکید کرد: روز جهانی قدس روز فریاد آزادگان جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و روز لبیک به فرمان امام خمینی (ره) بعنوان مبتکر این روز و معمار بزرگ انقلاب اسلامی ایران می باشد.

مســیرهای راهـپیمایی روز جـهانی قـدس اعلام شد
ریال نیوز : شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای مســیرهای دهــگانه راهپیـمایــی روز جهانی قـــدس را اعلام کرد.

رسانه‌های ۲۰ کشور برای روز قدس به تهران می آیند
ریال نیوز : خبرنگاران ۲۰ کشور جهان راهپیمایی روز قدس را از تهران پوشش می‌دهند.

تأکید روحانی بر پیگیری موضوع بیمه والدین شهدا
ریال نیوز : رئیس‌جمهور در دیدار و ضیافت افطار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران، شهادت، ایثار و فداکاری را بسیار ارزشمند و بزرگ توصیف کرد و گفت: اگر ایثار نبود، حتماً بدانید که انقلاب اسلامی به پیروزی نمی‌رسید و همچنین نمی‌توانستیم در برابر توطئه جهانی در هشت سال دفاع مقدس به موفقیت دست یابیم.

دیدار جمعی از استادان و پژوهشگران دانشگاه‌ها با رهبری
ریال نیوز : به مناسبت ماه مبارک رمضان، جمعی از استادان، نخبگان علمی و پژوهشگران دانشگاه‌ها، عصر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

يادداشت ها
پربازديد ترين ها