بازتاب جهانی راهپیمایی روز قدس تازه ترین پیش بینی مالک علی بابا از سه دهه آینده فرمانده برجسته القاعده در یمن کشته شد چک در آستانه پیوستن به یورو کاهش ارزش ارزهای جهان ادامه دارد انفجار در «ازمیر» ترکیه وزیر خارجه ونزوئلا کناره گیری کرد پسر پادشاه عربستان ولیعهد شد تمرین مشترک ارتش ایران و چین در تنگه هرمز معجزه «علی بابا» در سال ۲۰۳۶
جمعه 2 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
بازتاب جهانی راهپیمایی روز قدس
ریال نیوز : برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پر شور مردم روزه‌دار ایران بازتاب گسترده‌ای داشت.

تازه ترین پیش بینی مالک علی بابا از سه دهه آینده
ریال نیوز : مالک «علی بابا» در تازه ترین پیش بینی خود از سه دهه آینده گفت: میزان ساعت کاری افراد به تقریبا ۱۶ ساعت در هفته کاهش پیدا می کند و اتوماسیون تاثیر به سزایی بر روی نیروی کار می گذارد.

فرمانده برجسته القاعده در یمن کشته شد
ریال نیوز : فرماندهی مرکزی آمریکا از کشته شدن یکی از فرماندهان برجسته القاعده در استان شبوه یمن خبر داد.

چک در آستانه پیوستن به یورو
ریال نیوز : رئیس بانک ملی جمهور چک گفت: شرایط اقتصادی این کشور در حال آماده پذیرش یورو بعنوان پول اصلی این کشور است و ممکن است که در یک بازه زمانی ۵ سال این امر محقق شود.

کاهش ارزش ارزهای جهان ادامه دارد
ریال نیوز : پایین نگه داشتن نرخ بهره بانکی و نیز چاپ اسکناس از سوی بانکهای مرکزی کشورهای دنیا نه تنها رونق اقتصادی را برای کشورها به ارمغان نیاورده بلکه ارزش پول ملی را هم کاهش داده است.

انفجار در «ازمیر» ترکیه
ریال نیوز : گورستان مجاور محوطه نظامی ناتو در استان ازمیر ترکیه، صبح امروز شاهد وقوع انفجاری بود که منشاء آن هنوز مشخص نیست.

وزیر خارجه ونزوئلا کناره گیری کرد
ریال نیوز : وزیر امور خارجه ونزوئلا از مقام‌ خود کناره‌گیری کرد تا بتواند در انتخابات جنجالی کنگره جدید یک کرسی به دست آورد. او به سبب دفاع جانانه از دولت سوسیالیست ونزوئلا لقب "ببر" را از نیکولاس مادورو گرفته بود.

پسر پادشاه عربستان ولیعهد شد
ریال نیوز : پادشاه عربستان در پی رای‌گیری در هیئت بیعت، ولیعهد قبلی این کشور را برکنار و پسرش را ولیعهد کرد؛ اقدامی که از قبل هم قابل پیش‌بینی بود.

تمرین مشترک ارتش ایران و چین در تنگه هرمز

ریال نیوز : تمرین مشترک ناوهای نیروی دریایی ارتش با ناوهای ارتش چین، در تنگه هرمز آغاز شد.

معجزه «علی بابا» در سال ۲۰۳۶
ریال نیوز : صاحب فروشگاه اینترنتی «علی بابا» گفت: تا سال ۲۰۳۶ میلادی با ایجاد ۱۰۰ میلیون فرصت شغلی، عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان را به خود اختصاص خواهیم داد.

يادداشت ها
پربازديد ترين ها