تعرفه ترافیک داخلی اینترنت رایتل نصف شد قیمت سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نصف شد دلیل مسدود شدن تماس صوتی تلگرام اعلام شد اسنپ اصفهانی شد ترامپ با فضا تماس گرفت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده همراه‌اول هلی کوپتر امداد و نجات بدون خلبان ساخته شد حمایت رایتل از برقراری تماس صوتی تلگرام سرمایه‌گذاری 124 میلیارد تومانی ایرانسل در خراسان‌جنوبی پست به فناوری‌های نوین مجهز شد
يكشنبه 10 ارديبهشت 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
تعرفه ترافیک داخلی اینترنت رایتل نصف شد
ریال نیوز : طبق اعلام مدیرعامل رایتل، تعرفه ترافیک داخلی اینترنت این اپراتور به نصف کاهش پیدا کرده و این کاهش هم برای بسته های اینترنتی و هم برای استفاده خارج از بسته مشترکین اعمال خواهد شد.

قیمت سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نصف شد

ریال نیوز : ایرانسل قیمت سیم کارت‌های دائمی خود را تا ۵۰ درصد کاهش داده و تمامی سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل با مبلغ ۶۰ هزارتومان از طریق سایت ایرانسل، مراکز فروش و نمایندگی‌ها به فروش میرسد.

دلیل مسدود شدن تماس صوتی تلگرام اعلام شد
ریال نیوز : مدیرعامل همراه اول درباره علت مسدود شدن تماس تلفنی تلگرام تاکید کرد به نظر می رسد مقامات قضایی بدلیل مباحث امنیتی اقدام به این کار کرده‌اند و مصالح کشور را در نظر گرفته‌اند ولی در هر صورت، اپراتورها در این خصوص نقشی نداشته اند.

اسنپ اصفهانی شد
ریال نیوز : نرم‌افزار آنلاین درخواست خودروی اسنپ به صورت رسمی در اصفهان آغاز به کار کرد.
ترامپ با فضا تماس گرفت
ریال نیوز : دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در تماسی تصویری شکستن رکورد حضور در فضا و پیاده‌روی فضایی به وسیله "پِگی ویستون" را به وی تبریک گفت.

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده همراه‌اول
ریال نیوز : مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده شرکت ارتباطات سیار ایران، روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

هلی کوپتر امداد و نجات بدون خلبان ساخته شد
ریال نیوز : ارتش آمریکا موفق به ساخت یک بالگرد بدون سرنشین شد که مجروحان را به بیمارستان منتقل می‌کند.

حمایت رایتل از برقراری تماس صوتی تلگرام

ریال نیوز : رایتل از برقراری تماس صوتی اپلیکیشن‌­های پیام­رسان در شبکه خود استقبال می­‌کند.

سرمایه‌گذاری 124 میلیارد تومانی ایرانسل در خراسان‌جنوبی
ریال نیوز : مدیرعامل شرکت ایرانسل گفت: شرکت ایرانسل بالغ بر 124 میلیارد تومان از ابتدای بهره‌برداری در سطح استان سرمایه‌گذاری کرده است.

پست به فناوری‌های نوین مجهز شد
ریال نیوز : مدیرعامل شرکت پست ایران گفت: هوشمندسازی پست با استفاده از فناوری‌های نوین از دیگر برنامه‌های شرکت پست بود که انجام شده است.

[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][»»]
يادداشت ها
پربازديد ترين ها