آسان پرداخت از پرندگان مهاجر حمایت می کند بازدید روحانی از خودروهای برقی داخلی مخالفت معاون رییس جمهور با وام شرکت‌های دانش‌بنیان مجلس شرکت ارتباطات زیرساخت را تقسیم می کند قرارداد واگذاری مخابرات فسخ نمی شود اسنپ و تپسی نیازی به مجوز فعالیت پلیس راهور را ندارند آمازون 100 هزار آمریکایی را استخدام می کند پاسخ وزیر ارتباطات به مخالفان آژانس های موبایلی ایرانسل آماده ارائه سرویس امضای دیجیتال همراه شد شرکت های دانش بنیان 950میلیارد تومان تسهیلات گرفتند
جمعه 1 بهمن 1395
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
آسان پرداخت از پرندگان مهاجر حمایت می کند
ریال نیوز : تالاب سرخرود واقع در منطقه وزرا محله حد فاصل  فریدون کنار و محمود آباد مازندران، سالانه میزبان پرندگان مهاجر است. این پرندگان که بعد از پیمودن مسیری طولانی از مناطق سردسیر برای گذراندن زمستانی آرام به منطقه سرخرود می‌آیند. به سبب تلاش محیط‌بانان و دوستداران طبیعت محدوده‌ای 20 هکتاری از شالیزارهای مردم به بهترین زیستگاه زمستان گذرانی قوهای مهاجر تبدیل شده است.

بازدید روحانی از خودروهای برقی داخلی

ریال نیوز : رییس جمهوری در حاشیه جلسه هیات دولت، از محصولات تولیدی سه شرکت دانش بنیان در زمینه موتورسیکلت و خودرو برقی بازدید کرد.

مخالفت معاون رییس جمهور با وام شرکت‌های دانش‌بنیان
ریال نیوز : معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه من همواره به اقتصاد نفتی می‌تازم، گفت: ما در تلاش هستیم تا به جوانان بیاموزیم که به جای نگاه کردن به شغل‌های دولتی، «کارآفرین» باشند.

مجلس شرکت ارتباطات زیرساخت را تقسیم می کند
ریال نیوز : مجلس شورای اسلامی امروز در جلسات خود مصوب کرد که شرکت ارتباطات زیرساخت پس از تغییر نام، به سه بخش مجزا تقسیم شود.

قرارداد واگذاری مخابرات فسخ نمی شود
ریال نیوز : سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده بدهی‌هایش از کنسرسیوم توسعه اعتماد مبین را وصول کرده و در نتیجه از تصمیم فسخ قرارداد بلوک مدیریتی مخابرات با این شرکت منصرف شده است.

اسنپ و تپسی نیازی به مجوز فعالیت پلیس راهور را ندارند
ریال نیوز : رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: آژانس های موبایلی نیازی به دریافت مجوز فعالیت از سوی پلیس راهور را ندارند.

آمازون 100 هزار آمریکایی را استخدام می کند
ریال نیوز : فروشگاه اینترنتی آمازون با سرمایه گذاری در تحویل سریع‌تر کالا و جذب خریداران بیشتر، بیش از ۱۰۰ هزار شغل در آمریکا از طراحی نرم افزار گرفته تا کار در انبار ایجاد می کند.

پاسخ وزیر ارتباطات به مخالفان آژانس های موبایلی
ریال نیوز : وزیر ارتباطات درباره انتقاداتی که از فعالیت نرم‌افزارهای حمل و نقل صورت می‌گیرد، گفت: کسب و کارهای سنتی نمی‌توانند جلوی تکنولوژی را گرفته و برای کسب و کارهای جدید ایجاد مشکل کنند.

ایرانسل آماده ارائه سرویس امضای دیجیتال همراه شد
ریال نیوز : ایرانسل برای ارائه سرویس امضای دیجیتال همراه در ایران اعلام آمادگی کرد.

شرکت های دانش بنیان 950میلیارد تومان تسهیلات گرفتند
ریال نیوز : درحال حاصر 2800شرکت دانش بنیان درحال فعالیت هستند

[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][»»]
يادداشت ها
پربازديد ترين ها