بیشترین شیب اشتغالزایی کشور در 5040 پای "رنو ساندرو "در جشنواره نوروزی فیلیپس باز شد کسب و کارهای اینترنتی بدون خونریزی رشد می کند شرایط استثنایی فروش پهنای باند آسیاتک تپسی به کرج رسید رایتل تندیس گرفت سرمایه‌گذاری ایرانسل در «اسنپ» بزرگ‌ترین فروشگاه سامسونگ در ایران افتتاح شد دومین مرکز فضایی کشور در قشم افتتاح شد ۱۸ هزار داوطلب سایت‌های متخلف را رصد می کنند
شنبه 7 اسفند 1395
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
بیشترین شیب اشتغالزایی کشور در 5040

ریال نیوز : حسنعلی باغبانیان مدیرعامل فروشگاه اینترنتی «۵۰۴۰» روز سه شنبه سوم اسفند 95 در نشستی خبری با حضور نمایندگان رسانه ها گفت: بیشترین شیب اشتغالزایی در شرکت های خصوصی کشور را می توان در 5040 می توان دید.

پای "رنو ساندرو "در جشنواره نوروزی فیلیپس باز شد

ریال نیوز : همیشه برای ما ایرانیان، فصل بهار و آغاز سال نو، یکی از بهترین روزهای زندگی‌مان است و حال در این ارتباط یک خبر جالب برای‌تان داریم تا با روحیه‌ای بالا به استقبال جشن نوروز بروید.کسب و کارهای اینترنتی بدون خونریزی رشد می کند
ریال نیوز : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فعالیت کسب و کارهای اینترنتی باید رونق بگیرد اما به هیچ وجه به کسب و کارهای سنتی لطمه وارد نشود.

شرایط استثنایی فروش پهنای باند آسیاتک
ریال نیوز : با نزدیک‌شدن به پایان سال ۱۳۹۵ و به جهت ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت پهنای باند با قیمتی مناسب، پهنای باند آسیاتک با شرایطی بی‌نظیر ارائه می‌شود.

تپسی به کرج رسید

ریال نیوز : اپلکیشن تپسی برای شهروندان کرج فعال شد.

رایتل تندیس گرفت

ریال نیوز : در سومین جشنواره رتبه‌بندی شرکت‌های تابعه شستا (شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی) شرکت خدمات ارتباطی رایتل موفق به اخذ تندیس شد.

سرمایه‌گذاری ایرانسل در «اسنپ»

ریال نیوز : ایرانسل در سال اقتصاد مقاومتی و با هدف گسترش اشتغال، حمایت از رشد شرکت‌های دانش‌بنیان و توسعه کسب‌وکارهای دیجیتال در راستای تحقق دولت همراه، در شرکت «گروه اینترنت ایران» سرمایه‌گذاری کرد.

بزرگ‌ترین فروشگاه سامسونگ در ایران افتتاح شد
ریال نیوز : بزرگ‌ترین مرکز فروش محصولات سامسونگ روز چهارشنبه ۲۰ بهمن¬ماه طی مراسمی با حضور مدیران ارشد سامسونگ  به طور رسمی آغاز به کار کرد.

دومین مرکز فضایی کشور در قشم افتتاح شد
ریال نیوز : مرکز ایستگاه فضایی قشم که دومین مرکز ایستگاه فضایی کشور به شمار می‌رود با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جزیره قشم به بهره‌برداری رسید.

۱۸ هزار داوطلب سایت‌های متخلف را رصد می کنند
ریال نیوز : معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی، از راه‌اندازی بسیج در فضای مجازی خبر داد و گفت: حدود ۱۸ هزار نفر به صورت داوطلبانه، رصد سایت‌های متخلف را به دادستانی کل گزارش می‌کنند.

[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][»»]
يادداشت ها
پربازديد ترين ها