اعلام اطلاعات شرکتها به بورس الزامی شد شاخص بورس کانال ۷۹ هزار واحدی را رد کرد واگذاری بخشی از سهام ایران‌خودرو در "خگستر" خبر خوش برای بورسی ها نخستین محموله اموال تملیکی در بورس‌کالا معامله شد جزئیات تسویه اسناد خزانه اسلامی کوتاه‌مدت مرحله اول سهام شرکت پاکدیس درفرابورس عرضه می شود بانک ملت به تالار شیشه‌ای می آید بورس نیازمند 100 هزار میلیارد تومان سرمایه است پرداخت ۷۹ میلیارد ریال سود به سهامداران
جمعه 1 بهمن 1395
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
اعلام اطلاعات شرکتها به بورس الزامی شد
ریال نیوز : سازمان بورس و اوراق بهادار با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: همه شرکتها و نهادهای نظامی و خیریه ها، موظف به ارایه اطلاعات خود به سازمان بورس و اوراق بهادار هستند.

شاخص بورس کانال ۷۹ هزار واحدی را رد کرد
ریال نیوز : در معاملات دومین روز بورس اوراق بهادار تهران دماسنج بازار سرمایه توانست پس از ۱۹۷ واحد رشد بار دیگر کانال ۷۹ هزار واحدی را رد کند، اما شاخص فرابورس ایران ۲.۵ واحد افت کرد و به رقم ۸۲۶.۵ رسید.

واگذاری بخشی از سهام ایران‌خودرو در "خگستر"
ریال نیوز : گروه صنعتی ایران‌خودرو با ارسال نامه‌ای به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که قصد دارد ۱۶.۶درصد از سهام خود در شرکت گسترش سرمایه‌گذاری این شرکت را واگذار کند.

خبر خوش برای بورسی ها
ریال نیوز : سخنگوی سازمان بورس با اشاره به عملیاتی‌شدن بوک بیلدینگ گفت: بر این اساس، ثبت‌سفارش متقاضیان خرید در یک اتاق تاریک انجام شود؛ به گونه‌ای که آنان قادر نخواهند بود از قیمت سایرین، آگاهی یابند.

نخستین محموله اموال تملیکی در بورس‌کالا معامله شد
ریال نیوز : بیش از یک هزار و ۶۰۰ تن ورق فولادی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، با قیمت پایه یک هزار و ۵۰۰ تومان در هر کیلو عرضه شد که در رقابت خریداران، با نرخ یک هزار و ۵۷۵ تومان به فروش رسید.

جزئیات تسویه اسناد خزانه اسلامی کوتاه‌مدت مرحله اول
ریال نیوز : سازمان بورس و اوراق بهادار، جزئیات تسویه اسناد خزانه اسلامی کوتاه‌مدت مرحله اول را اعلام کرد.

سهام شرکت پاکدیس درفرابورس عرضه می شود
ریال نیوز : 10در صد از سهام شرکت پاکدیس در دامنه قیمت 220تومان درفرابورس عرضه می شود.

بانک ملت به تالار شیشه‌ای می آید
ریال نیوز : رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از بازگشایی قریب‌الوقوع نماد شرکتهای مهم بورسی طی هفته‌های آینده خبر داده بود، حال مدیرعامل بانک ملت از ارسال صورتهای مالی این بانک به بورس خبر داده است.

بورس نیازمند 100 هزار میلیارد تومان سرمایه است

ریال نیوز : رییس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد اقتصاد ایران جزو ۲۰ اقتصاد برتر دنیاست. او تاکید می‌کند که شفافیت در بورس‌های ایران به شفافیت در کل اقتصاد کمک می‌کند.

پرداخت ۷۹ میلیارد ریال سود به سهامداران
ریال نیوز : شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرد: در هفته گذشته، بیش از ۷۹ میلیارد ریال سود به ۲۳۸ سهامدار پرداخت شده است.

[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][»»]
يادداشت ها
پربازديد ترين ها