پاداش نیروگاه ها ۲۵ برابر شد گاز ایران به عراق رفت دلایل کاهش قیمت نفت از زبان زنگنه نیروگاه ها امسال گازی می شود میدان نفتی آزادگان به مناقصه رسید نفت به زیر 40 دلار سقوط می‌کند صادرات 240 میلیون بشکه نفت از خارک گازوئیل زیرچتر استاندارد اجباری رفت راکتور اراک 4 سال دیگر جان می گیرد قیمت جهانی نفت کاهش یافت
جمعه 2 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
پاداش نیروگاه ها ۲۵ برابر شد
ریال نیوز : معاون راهبری شبکه شرکت مدیریت شبکه برق از ۲۵ برابر شدن پاداش پرداختی به نیروگاه‌ها خبر داد.

گاز ایران به عراق رفت
ریال نیوز : قرارداد صادرات گاز ایران به عراق که از سال ۱۳۹۰ روی کاغذ مانده بود، سرانجام در شامگاه شب گذشته به وقوع پیوست و صادرات گاز از ایران به عراق به صورت آزمایشی آغاز شد.

دلایل کاهش قیمت نفت از زبان زنگنه
ریال نیوز : وزیر نفت توضیحاتی در خصوص کاهش قیمت نفت و تصمیمات اوپک در این راستا ارائه کرد.

نیروگاه ها امسال گازی می شود
ریال نیوز: معاون وزیر نیرو در امور برق گفت: مصرف گاز در نیروگاه‌ها در سال جاری به بالاتر از ۹۰ درصد افزایش می یابد که رکوردی بی نظیر در صنعت برق کشور خواهد بود.
میدان نفتی آزادگان به مناقصه رسید
ریال نیوز:مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از برگزاری مناقصه میدان نفتی آزادگان در دولت دوازدهم خبر داد و در مورد متن قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی گفت: متن قرارداد آماده است و احتمالا تا دو هفته دیگر امضا می‌شود.
نفت به زیر 40 دلار سقوط می‌کند
ریال نیوز : بانک مرکزی روسیه پیش بینی قیمت ۵۰ دلار برای هر بشکه نفت در سال ۲۰۱۷ را تغییر نداد و همچنان بر این باور است که نفت در فاصله سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ به پایین ۴۰ دلار آمریکا خواهد رسید.

صادرات 240 میلیون بشکه نفت از خارک

ریال نیوز: 240 میلیون بشکه نفت خام سبک ایران در سال ۹۵ از پایانه نفتی خارک به مقاصد اروپا و آسیا صادر شد که در مقایسه با سال ۹۴، نشان دهنده افزایش ۸۷ درصدی است.

گازوئیل زیرچتر استاندارد اجباری رفت
ریال نیوز :رییس سازمان ملی استاندارد ایران از استاندارد اجباری گازوییل خبر داد و اعلام کرد که قطعا این مسئله از شهریور ماه سال جاری به مرحله اجرا در می‌آید.
راکتور اراک 4 سال دیگر جان می گیرد
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به مراحل بازطراحی راکتور اراک گفت: مرحله اول ،طراحی های پایه است که توسط مهندسین ما انجام شده و بلافاصله بعد از توافقی که سند آن در وین امضا شد، این قرارداد در پکن در اختیار طرف چینی قرار گرفت.
قیمت جهانی نفت کاهش یافت
ریال نیوز : قیمت جهانی نفت در بازار معاملات آتی روز جمعه به روند نزولی خود ادامه داد و هر بشکه نفت برنت به ۴۷.۷۵ دلار رسید.

يادداشت ها
پربازديد ترين ها