بویینگ ۱۰ هواپیمای جدید برای ایران می‌سازد افزایش صادرات کالاهای ایرانی به کنیا و تونس ایرباس 45 هواپیمای جدید به ایران می فروشد کاهش ارزش ارزهای جهان ادامه دارد تصویب سود ۵۰۰ میلیاردی سهام عدالت فرصت ایران برای خروج از لیست سیاه پولشویی تمام شد افتتاح اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل ادغام وزارتخانه‌ها عجولانه بود بانک‌های ایرانی در نروژ شعبه می زنند صادرکنندگان دنبال افزایش نرخ ارز نیستند
جمعه 2 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
بویینگ ۱۰ هواپیمای جدید برای ایران می‌سازد
ریال نیوز : تنها یک روز پس از نهایی شدن فروش ۷۳ فروند هواپیمای مسافرتی جدید از سوی ایرباس به ایرلاین های ایرانی، امروز یکی از شرکت های ایرانی خبر از نهایی شدن توافق خود با بویینگ برای خرید هواپیماهای جدید داد.

افزایش صادرات کالاهای ایرانی به کنیا و تونس
ریال نیوز : سازمان توسعه تجارت ایران به ترتیب از افزایش ۱۸ و ۲۲ درصدی صادرات به کنیا و تونس طی ۱۲ ماه سال ۱۳۹۵ خبر داد.

ایرباس 45 هواپیمای جدید به ایران می فروشد
ریال نیوز : شرکت هواپیما ساز ایرباس فرانسه که پیش از این فروش 100 فروند هواپیمای خود به ایران‌ ایر را نهایی کرده بود، در جریان مذاکراتی جدید به امضای توافق نامه‌ای با شرکت هواپیمایی ایران ایرتور دست یافت تا در چارچوب آن 45 هواپیمای دیگر به ایران بفروشد.

کاهش ارزش ارزهای جهان ادامه دارد
ریال نیوز : پایین نگه داشتن نرخ بهره بانکی و نیز چاپ اسکناس از سوی بانکهای مرکزی کشورهای دنیا نه تنها رونق اقتصادی را برای کشورها به ارمغان نیاورده بلکه ارزش پول ملی را هم کاهش داده است.

تصویب سود ۵۰۰ میلیاردی سهام عدالت
ریال نیوز : رئیس سازمان خصوصی کشور از تصویب افزون بر ۵۰۰ میلیارد تومان سود برای دوره مالی سال ۹۵ (ویژه مشمولان سهام عدالت) خبر داد.

فرصت ایران برای خروج از لیست سیاه پولشویی تمام شد
ریال نیوز : گروه ویژه اقدام مالی (FATF) نشست ۶ روزه خود را در اسپانیا آغاز کرده است. در نشست سال گذشته، ایران به مدت ۱۲ ماه از لیست سیاه تعلیق شد تا اقداماتی در جهت اصلاح فرایندهای بانکی انجام دهد.

افتتاح اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل
ریال نیوز : رئیس اتاق ایران در نشست با سفیر برزیل در تهران، از افتتاح اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل در هجدهم تیرماه خبر داد.

ادغام وزارتخانه‌ها عجولانه بود
ریال نیوز : نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: بخش خصوصی نباید در موضع قضاوت درباره تفکیک یا ادغام قرار بگیرد و به نفع یکی از آن‌ها حکم بدهد.

بانک‌های ایرانی در نروژ شعبه می زنند
ریال نیوز : رئیس بخش بازرگانی سفارت نروژ در تهران از تسریع در روند صدور ویزا برای تجار ایرانی و توافق میان بانک‌های ایرانی و نروژی برای برقراری روابط بانکی و تاسیس شعبه خبر داد.

صادرکنندگان دنبال افزایش نرخ ارز نیستند
ریال نیوز : رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: صادرکنندگان هیچگاه به دنبال افزایش نرخ ارز نیستند؛ بلکه مطالبه‌گر اجرای یک قانون مغفول مانده هستند که در هیچ یک از دولتها اجرا نشده است.

يادداشت ها
پربازديد ترين ها